| sadowod.com | vivaspb.com |

Україна виграла все "золото" Світової серії зі синхронного плавання

Автор: Admin2 . СПОРТ

Збірна України з синхронного плавання з феноменальним результатом завершила етап Світової серії з синхронного плавання, який з 5 по 7 травня проходив у Торонто (Канада). Наші співвітчизниці виграли шість золотих медалей у всіх шести видах змагань. Марина і Владислава Алексєєва, Ксенія Сидоренко, Анна Волошина, Аліна Шинкаренко, Валерія Апрелева, Олександра Кашуба, Яна Нарежна, Анастасія Савчук та Єлизавета Яхно стали володарками останньої медалі, вигравши у фіналі довільної програми серед команд.

У заключний день етапу підопічні Світлани Саїдова отримали від суддів оцінку 92.6333, більш ніж на 11 балів випередивши найближчих конкуренток.

Таким чином у скарбничці України "золото" в індивідуальній технічній та довільній технічній та довільній програмах, у виступах дуетів, а також у командній першості.

Джерело: obozrevatel.com